O mnie

 

 

Odkąd pamiętam przyroda zawsze była moją pasją. Jako małe dziecko często bawiłam się w ogrodzie przy leśniczówce moich dziadków i w okolicznych lasach. Przebywając tak blisko natury czułam, że coraz bardziej mnie ona fascynuje. Ta rozwijająca się pasja sprawiła, że rozpoczęłam studia na wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Już wtedy zaczęłam interesować się zakładaniem ogrodów przy zastosowaniu ekologicznych metod ochrony roślin. Właśnie temu tematowi poświęciłam swoją rozprawę doktorską i pracę na uczelni.

 

Praktyczne doświadczenie w zakresie ogrodnictwa terapeutycznego i edukacyjnego zdobywałam farmie edukacyjnej „Airfield Estate” oraz przedszkolu "Daisy Chain" w Dublinie oraz w ośrodku dla osób niepełnosprawnych „Telfie Central - Redwoods Caring Foundation” w Edynburgu (Szkocja). Od kilku lat współpracuję z firmą Probiotics Polska oferującą wyroby produkowane na bazie pożytecznych mikroorganizmów, stosowane między innymi w ogrodnictwie ekologicznym.

Moim marzeniem jest, aby jak najwięcej osób mogło doświadczyć niezwykłych korzyści wynikających
z bezpośredniego kontaktu z naturą.

Kliknij w logo i zobacz jak wspaniały wpływ na życie ludzi mają te niezwykłe, naturalne i ekologiczne miejsca.

         

 

Moi przyjaciele z  Telfie Central (Redwoods Care Foundation) napisali:

„Dear Agnieszka,   …”our allotment requires a helping hand, your expertise is in high demand!” So we learned-sensory garden is essential, for a place such as Telfie Central

„Droga Agnieszko,… nasz ogród potrzebuje twojej pomocnej dłoni, a twoja specjalistyczna wiedza jest nam niezwykle potrzebna! Dzięki tobie dowiedzieliśmy się, że ogród sensoryczny jest rzeczą niezbędną w takim miejscu jak Telfie Central.”

 

Wspólnie z innymi pasjonatami ogrodnictwa ekologicznego, z radością zaprojektujemy i urządzimy dla Ciebie wyjątkowy ogród lub dowolną, zieloną przestrzeń, w której Twoje życie nabierze barw.